Telefon: 0224 4532072

More Enstitü; kurumsal gelişime avantajlar sağlayan ve kişisel gelişimi de destekleyen eğitim hizmetlerinde güçlü bir marka olma vizyonu ile hareket etmektedir. Eğitim hizmetlerinin en başından en sonuna kadar işleyişi, hatta belgelendirmesi; Milli Eğitim Bakanlığı ve Haliç Üniversitesi disiplini altındadır. Bu açıdan tüm eğitimcilerimiz, eğitim materyallerimiz ve idari işleyişimiz; periyodik olarak denetlenmekte ve izlenebilir bir yapı ile yönetilmektedir.

İnsan Kaynakları Yönetim konulu eğitimlerden Kalite Yönetimine, İletişim, Liderlik, Motivasyon gibi kişisel gelişim içerikli eğitimlerden, ticaret, finans, muhasebe ve sosyal güvenlik eğitimlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Müşteri kurumlarımız, yöneticilerine ve süreç liderlerine, More Enstitü' nün uzman eğitimcileri tarafından eğitim aldırabilmektedir.

Bir takım eğitimlerimiz; Tiyatral gösterimli ve drama metodolojisi ile hazırlanmış interaktif sunumlarla yapılmaktadır. More Enstitü; paydaşlarının bu tarz taleplerini karşılamak amacıyla, Bursa İzmir Yolu Yerleşkesinde 150 kişi oturum kapasiteli,  ses ve görüntü sistemli ve 3 kulisli bir yapıda Konferans Salonu bulunmaktadır.

More Enstitü' nün eğitim koordinatörlüğü biriminde, yeni oluşan ihtiyaçlara göre de eğitimler planlanabilmektedir. Yeni yayımlanan bir yasa ya da revize edilen Uluslararası Standartlar gündeme gelebilmektedir. Daha çok bilgilendirme formatında hazırlanan sunumlar, tüm paydaşlarımızın iş yaşantılarındaki bilgi hakimiyetlerini güçlendirmeye, ciddi katkılar sağlamakatadır.