NEDEN E-BORDRO ?

18 Nisan 2022by morepayroll

E-BORDRO NEDİR ?

E-bordro, şirket çalışanlarına ücret bordrolarının KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) mailleri üzerinden veya Zaman Damgası yöntemi kullanılarak yasal geçerli ve güvenli bir şekilde elektronik ortamda iletildiği bir sistemdir.

Çok çalışanı olan ya da birden fazla lokasyonda faaliyet gösteren şirketlerde bordroların, ücret pusulalarının, zaman çizelgelerinin, personel tebligatlarının, ihbarların, ihtarların, ibranamelerin ve izin form onaylarının imza karşılığı teslimi zor olduğundan, e-bordro yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

E-bordro ile bordro ve diğer personel bildirimlerinin gönderimini ve personel yönetimini kolaylaştırırsınız. Muhasebe programınızdan bordro hazırlayıp tek tuş ile tüm personelinize KEP üzerinden veya zaman damgasından  e-bordro, ücret pusulası, zaman çizelgesi, personel tebligatlarının, ihbar, ihtar izin formu göndererek, yasal zorunluluklar çerçevesinde firmanızı güvence altına alırsınız.

Neden E-Bordro?
Dijital e-bordro yazılımı

NEDEN E-BORDRO?

Zaman ve Maliyet Avantajı

Bordro, ücret pusulası, zaman çizelgelerinin ve personel tebligatlarının çalışanlara ulaştırırken, imzalatırken ve toplarken zaman ve para tasarrufu sağlar. Arşivleme maliyetlerini sıfırlar. E-Bordro hizmetimiz için personel sayınıza göre yıllık sabit fiyat uygulanmaktadır. Tüm personelinize açılan KEP adresleri ücret içindedir. İşçi alım ve çıkışlarda yeni KEP adresleri ve gönderiler için herhangi bir fiyat değişikliğine gidilmemektedir.

Güvenilir

Bordro, ücret pusulası, zaman çizelgelerinin ve personel tebligatlarının doğru çalışana gittiğine ve şirketle personel arasında gizli kaldığından emin olursunuz.

Anında Erişim

Bordro, ücret pusulası, zaman çizelgeleri ve personel tebligatlarının arşivleme sırasında deforme olmaz, yıllar sonra dahi belgeye online ulaşabilir, üzerindeki yok olmayan e-imza değerinizle doğruluğunu ispatlayabilirsiniz.

Muhasebenize Tam Entegre

Resmi muhasebenize ve bordro, ücret pusulası-zaman çizelgesi ve personel tebligatlarının üreten programlarınıza tam entegrasyon sağlanır.

TEMEL ÖZELLİKLER

  • Arşivleme kolaylığı sunar.
  • Tüm programlar ile entegre çalışır.
  • Kullanıcı sayısında kısıt yoktur.
  • Ekstrenin online paylaşılması sağlanır.
  • 10 yıl süreyle saklanan e-Bordro log’ları tüm mahkemelerde delil niteliği taşır.
  • Ücret hesap pusulası gönderimi sırasında iletiye dosya eklenebiliyor. Ücret pusulası dışında bildirim vs içeren dosya ve/veya dosyalar olabilir) Eklenen her dosya elektronik imza ile imzalanabiliyor.
  • Ücret bordrosu dışında dosyalar gönderebilme özelliği eklendi. Her bir dosyanın kullanıcı isterse Basit imza veya zaman damgalı imza ile imzalanma yapılabiliyor.
  • Gönderim sırasında CC (Bilgi) eposta hesabının tanılanabiliyor.

Şirketimiz tarafında üretilen TÜBİTAK Onaylı Zaman Damgalı E-Bordro Yazılımımız ile Bordro ve İK Dokümanı imzalatmaktan kurtulun. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

MORE PAYROLLMerkez Ofis
Barış Mh. İzmir Yolu Cd.
No: 178/5 Aktaş Plaza K: 3
Nilüfer/BURSA
MORE PAYROLLSosyal Medya Hesapları
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us
https://www.morepayroll.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

Copyright by More Payroll. All rights reserved.

Copyright by More Payroll. All rights reserved.